O mnie

kontakt-aleksandra-big

Aleksandra Urban z wykształcenia artysta plastyk w kierunku wystawiennictwo i kreator przestrzeni od ponad 15 lat z pasją tworzy nowatorskie wnętrza, indywidualne projekty mebli a wszystko utrzymane w ponadczasowym charakterze dostosowanym do gustów i potrzeb Klienta.

Wartością dodaną jest możliwość wykonania wszystkich prac i zakupów materiałów wykończeniowych z rabatami u sprawdzonych dostawców i wykonawców.
Zdobytym doświadczeniem chętnie podzieli się z Państwem, oszczędzając czas,pieniądze i stres związane z procesem wykończeniowym.

Studio wnętrz Urban -design mieści się w Grodzisku Mazowieckim, gdzie powstają projekty wnętrz każdego gatunku od inwestycji indywidualnych po powierzchnie użyteczności publicznej. Wszystko dopasowane do Państwa potrzeb co zaznaczamy w naszej ofercie.
Szczególną uwagę przywiązujemy do potrzeb i gustów klienta dlatego pierwsze spotkanie i „koncert życzeń klienta” są tak bardzo istotne we wstępnej fazie projektowania.

W razie potrzeby służymy również referencjami i kontaktem do klientów z którymi do tej pory współpracowaliśmy , co pomoże poznać opinie o współpracy z naszym studiem oraz uzyskać informacje jak mieszka się we wnętrzu przez nas projektowanym