ZAPYTAJ O PROJEKT
0

No products in the cart.

Jak Pracuję?

1


Ustalenie preferencji inwestora oraz oczekiwań względem funkcji i kolorystyki wnętrz

W zależności jakie zostaną przedstawione potrzeby i możliwości wykonam projekty 2D  -rzut z góry w wariantach rozmieszczenia przestrzeni i jej funkcji.
 
Na podstawie wybranego rozplanowania 2D przystępuję do dalszej  fazy projektu .
 
W zależności jakie są potrzeby inwestora na podstawie finalnego planu 2D wykonywane są tylko schematy 2D . 
 
Schematy 2D zawierają  wszystkie  podłączenia potrzebne dla ekip wykończeniowych w pierwszych fazach prac budowlanych stanu surowego , lub przechodzimy od razu do etapu drugiego wizualizacji komputerowej 3D . 
2

Przedstawienie Wizualizacji 3D uwzględniającej potrzeby przedstawione przez inwestora

Po zatwierdzeniu bądź wprowadzeniu korekt rozpoczyna się praca nad etapem trzecim czyli widokami szczegółowymi 2D .

3

Przygotowanie książki projektowej z pełną dokumentacją techniczną i widokami 2D

Etap trzeci tak potrzebny przy pracach wykończeniowych zawiera przekroje poszczególnych nietypowych elementów wnętrz , przygotowanie książki projektowej z pełną dokumentacją techniczną widokami 2D - przekroje ścian , w tym mebli i innych elementów na wymiar.

Ewentualny nadzór autorski częściowy lub całkowity , ustalany jest indywidualnie w zależności od potrzeb inwestora. Nadzór autorski to spotkania z wykonawcami prac wykończeniowych na miejscu inwestycji , co ma na celu sprawdzenie wykonywania prac pod zatwierdzony projekt.

Studio wnętrz urban-design proponuje również sprawdzone ekipy z którymi współpracujemy już od kilkunastu lat naszej działalności, dostawy materiałów i wyposażenia wnętrz.